header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 28-2-2021 t/m 14-3-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Jongens E8-1 Bastiaan Boetes
Laurens Boetes
Jan Zandvliet
RW1 - AB
16:00 - 17:15 Meisjes E6-1 Noëlle Hoogendoorn
Hockey Werkt
Lucas Drenth
RW2 - CD SV Dorith Gout
16:00 - 17:15 Meisjes E6-2 Philippine de Lange
Karin Noordam
Hockey Werkt
RW2 - AB SV Dorith Gout
17:15 - 18:45 Jongens C1 Casper van den Bosch
Jannes de Keijser
RW1 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes B3 Hockey Werkt RW1 - CD Dorith Gout
17:15 - 18:45 Meisjes D3 Brechtje van Driel
Friso van den Heuvel
Olivier Stalenberg
Jelle Scheen
RW2 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D4 Julian Huning
Prosper Hoevenaars
Jelle Scheen
RW2 - CD
18:45 - 20:15 HCRB/GMHC JA2 Hockey Werkt RW1 - CD Dorith Gout
18:45 - 20:15 Meisjes C1 Tjerk Hagedoorn
Jelle Scheen
RW1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes C2 Glenn Eduard
Menno Tak
RW2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C3 Femke Rijpma RW2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Meisjes E8-1 Marcel van Dam
Hockey Werkt
RW2 - CD SV Stijn de Man
17:15 - 18:45 Jongens B1 Jelle Linssen RW1 - AB
17:15 - 18:45 Jongens B2 Vincent Klinckenberg
Hessel van Holten
RW1 - CD JB2
17:15 - 18:45 Meisjes D1 Marcel van Dam
Hockey Werkt
RW2 - CD SV Stijn de Man
17:15 - 18:45 Meisjes D2 Sanne Jansen
Nienke Mulder
Hockey Werkt
RW2 - AB SV Stijn de Man
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Jasper Hoogendoorn
Fabian Bouwmeester
BG1 - AB
18:45 - 20:15 Heren 1 Rolf Bolk RW1 - AB
18:45 - 20:15 Jongens A1 Martijn van Driel RW1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Gerrit-Jan Ankoné RW2 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Hockey Werkt RW2 - CD Mohit Mistry
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Coolkids-J Frieke Hoevenaars
Hockey Werkt
Sophie Van Os
RW1 - AB
15:00 - 16:00 HOCKEYMASTERS Trainingsgroep RW2 - AB eventueel, alternatieve dag is maandag
15:00 - 16:00 Coolkids M1 Femke Grataloup-dijkstra
Nina Vuijk
RW1 - AB
15:00 - 16:00 Coolkids M2 Frieke Hoevenaars
Hockey Werkt
Sophie Van Os
RW1 - CD
16:00 - 17:15 Jongens E6-1 Jantine Grijzen
Hockey Werkt
RW1 - C SV Stijn de Man
16:00 - 17:15 Jongens E6-2 Hockey Werkt
Max Muis
RW1 - D SV Stijn de Man
16:00 - 17:15 Meisjes E6-1 Lotus Vanhorick
Marco Hakker
Sarah van den Blink
Hockey Werkt
RW1 - B
16:00 - 17:15 Meisjes E6-2 Karin Noordam
Hockey Werkt
Oscar van Aarem
Lars Noordam
RW1 - A
16:00 - 17:15 Meisjes F1 Barend Broen
Jelle Scheen
Hockey Werkt
RW2 - AB
16:00 - 17:15 MIX F2 Bart van Asten
Hockey Werkt
Jelle Scheen
RW2 - CD
17:15 - 18:45 Jongens D1 Maurits Boetes
Thommy Dupree
Hockey Werkt
RW1 - AB
17:15 - 18:45 Jongens E8-1 Evelien Hofland
Marian van Dinter
Lotte van den Brink
RW2 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes D3 Hockey Werkt
Jelle Scheen
RW1 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes E8-2 Hockey Werkt
Florine van Wingerden
Maartje van der Gaast
RW2 - CD SV Stijn de Man/ Luc
18:45 - 20:15 Dames 1 Hockey Werkt RW2 - AB
18:45 - 20:15 Jong Dames 1 Hockey Werkt RW2 - CD
18:45 - 20:15 Jongens C1 Hans Koppelle BG1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes C1 Jelle Scheen BG1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C2 Stephan Verboom RW1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes C3 Pieter van der Gaast
Pieter Breijs
RW1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Meisjes D1 Floris Jensma
Thiemen Spaargaren
RW2 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D2 Joost de Jong
Marjolein Lurvink
RW1 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D4 Josefien de Graaf
Sofie Breedveld
Jelle Scheen
RW1 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B1 Jelle Linssen RW2 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B2 Hessel van Holten
Vincent Klinckenberg
RW2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Jasper Hoogendoorn
Fabian Bouwmeester
RW1 - CD MA1
18:45 - 20:15 Meisjes B1 Martijn van Driel
Noor Ferket
RW1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Eelco Mulder BG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 Pieter van Kersbergen BG1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:45 Keepers Trainingsgroep RW1 - A trainer Guus van Holten 16.00 16.30 Karin Noordam
16:00 - 17:30 Jongens D1 Bastiaan Boetes RW1 - CD
16:00 - 17:15 Meisjes E8-1 Hockey Werkt RW2 - AB Maurits Potters
16:15 - 17:30 Jongens E6-1 Maurits Voorn
Teun Gouwens
Hockey Werkt
RW2 - D SV Maurits Potters
16:15 - 17:30 Jongens E6-2 Maurits Voorn
Teun Gouwens
Hockey Werkt
RW2 - C SV Maurits Potters
17:15 - 18:30 Meisjes E8-2 Hockey Werkt RW2 - AB Maurits Potters
17:30 - 18:45 Jongens A1 Gerrit-Jan Ankoné RW1 - BCD
18:45 - 20:15 Dames 1 Hockey Werkt RW1 - CD
18:45 - 20:15 Heren 1 Rolf Bolk RW2 - AB
18:45 - 20:15 Jong Dames 1 Hockey Werkt RW1 - AB
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Funckey Hockey Trainingsgroep RW2 - AB HOCKEY WERKT Maurits en Suus
09:00 - 10:00 Coolkids M1 RW1
09:00 - 10:00 Coolkids M2 RW1
09:00 - 10:00 Coolkids-J RW1
09:00 - 10:00 Smurfen Annabel van Zoest
Maartje van Dinter
Barend Broen
Anna van Holthe
Liv van Dam
Hugo van der Krogt
Bastiaan Boetes
RW2 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:15 Trim groep 1 Hockey Werkt RW1
10:00 - 11:15 Trim groep 2 RW1
10:00 - 11:15 Trim groep 3 RW1
11:30 - 12:45 Dames 30A RW1
11:30 - 12:45 Heren 35A Hockey Werkt RW1
13:15 - 18:00 Dames 1 RW1 onderlinge wedstrijden
13:15 - 18:00 Heren 1 RW1 onderlinge wedstrijden
13:15 - 18:00 Jong Dames 1 RW1 onderlinge wedstrijden
13:15 - 18:00 Jongens A1 RW1 onderlinge wedstrijden